Новинка

Габарити столу варіант 1 (ШхГхВ), см: 140х80х75 (у складеному стані)
Габарити столу варіант 2 (ШхГхВ), см: 180х80х75 (у розкладеному стані)
Вага, кг: 42
Колір стільниці: Сірий глянець, Білий глянець
Стільниця: МДФ 34 мм
Край: ПВХ 1/0.45 мм
Ніжки: Каркас металевий, товщина металу 1,5 мм
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
Габарити столу варіант 2 (ШхГхВ), см: 180х80х75 (у розкладеному стані)
Вага, кг: 42
Колір стільниці: Сірий глянець, Білий глянець
Стільниця: МДФ 34 мм
Край: ПВХ 1/0.45 мм
Ніжки: Каркас металевий, товщина металу 1,5 мм
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Неман |
| Країна виробник | Україна |
| Форма столу | Прямокутний |
| Розкладна стільниця | Так |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Сірий |
| Колір | Різні кольори |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стіл обідній |
| Тип кухонного столу | розсувний, розкладний |
| Комплектація столу | |
| Коліщата | Ні |
| Регулювання столу | |
| Висота обіднього столу | Ні |
| Розмір стільниці обіднього столу | Так |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1400 мм |
| Ширина столу | 800 мм |
| Висота столу | 750 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1800 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 1400 мм |
| Вага | 42 кг |
| Товщина стільниці | 34 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | МДФ |
| Каркас, ніжки | метал |
| Додаткові характеристики столу | |
| Оснащення коліщаток системої фіксації | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 384 ₴






