Новинка

Стіл обідній Турин прямокутний, Неман
5 381 ₴
- В наявності
- Код: 221101
+380 (98) 693-07-78
Киевстарповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ширина, см: 118
Глибина, см: 68
Висота, см: 38
Вага, кг: 25
Колір стільниці: Оксид мат Р255, Оксид мат Р254, Чорний глянець, Сірий глянець, Білий глянець
Стільниця: МДФ 18 мм
Край: 1 мм ABS, пластик, кромка лінійна PUR
Ніжки: 10П, (прямокутна 10%), 6х4.5х73 см
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
Глибина, см: 68
Висота, см: 38
Вага, кг: 25
Колір стільниці: Оксид мат Р255, Оксид мат Р254, Чорний глянець, Сірий глянець, Білий глянець
Стільниця: МДФ 18 мм
Край: 1 мм ABS, пластик, кромка лінійна PUR
Ніжки: 10П, (прямокутна 10%), 6х4.5х73 см
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Неман |
| Країна виробник | Україна |
| Форма столу | Прямокутний |
| Розкладна стільниця | Ні |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Оксид, Чорний, Сірий |
| Колір | Різні кольори |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стіл обідній |
| Тип кухонного столу | не розкладний |
| Комплектація столу | |
| Коліщата | Ні |
| Регулювання столу | |
| Висота обіднього столу | Ні |
| Розмір стільниці обіднього столу | Ні |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1180 мм |
| Ширина столу | 680 мм |
| Висота столу | 750 мм |
| Вага | 25 кг |
| Товщина стільниці | 18 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | МДФ |
| Каркас, ніжки | МДФ |
| Додаткові характеристики столу | |
| Оснащення коліщаток системої фіксації | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 381 ₴









