
Стіл для переговорів V-240, Loft Design
18 290 ₴
- В наявності
- Код: 200309
+380 (98) 693-07-78
Киевстарповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ціна за комплектацію:
Без розеток - 18290 грн
З розетками - 20490 грн
Глибина, см: 100
Висота, см: 75
Металевий каркас: Чорний матовий
Колір: Венге Луїзіана, Дуб Борас, Дуб Палена, Горіх Модена, Білий, Антрацит
Матеріал: ЛДСП 32 мм та метал
Кромка: 2 мм
Каркас: Металевий профіль 60х15 мм
Додаткова комплектація: Розетки 2R+USB+Type-C
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Loft design |
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | прямий |
| Призначення | Для офісу |
| Тумба в комплекті | не передбачена |
| Наявність надбудови | Ні |
| Наявність підставки під системний блок | не передбачена |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Ні |
| Колір | Різні кольори |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Тип меблів | стіл для переговорів |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 2400 мм |
| Глибина | 1000 мм |
| Висота | 750 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори | метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Чорний, Дуб борас, Антрацит, Венге Луїзіана, Горіх Модена, Дуб Палена |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 290 ₴








