Габарити столу у складеному стані (ШхГхВ), см: 68х110х75
Габарити столу у розкладеному стані (ШхГхВ), см: 68х150х75
Колір: Чорний + Білий, Сірий + Білий
Матеріал стільниці: МДФ 36 мм
Матеріал ніжок: МДФ
Край стільниці: 1 мм ABS, пластик, крайкування лінійне PUR
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
Габарити столу у розкладеному стані (ШхГхВ), см: 68х150х75
Колір: Чорний + Білий, Сірий + Білий
Матеріал стільниці: МДФ 36 мм
Матеріал ніжок: МДФ
Край стільниці: 1 мм ABS, пластик, крайкування лінійне PUR
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Неман |
| Країна виробник | Україна |
| Форма столу | Прямокутний |
| Розкладна стільниця | Так |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Сірий, Чорний |
| Колір | Різні кольори |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стіл обідній |
| Тип кухонного столу | розсувний, розкладний |
| Колір каркасу | Сірий, Білий, Чорний |
| Регулювання столу | |
| Висота обіднього столу | Ні |
| Розмір стільниці обіднього столу | Так |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1400 мм |
| Ширина столу | 800 мм |
| Висота столу | 750 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1800 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 1400 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | МДФ |
| Каркас, ніжки | МДФ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 138 ₴












