Ціна за кольором ніжок:
Хром - 2142 грн
Чорний - 2292 грн
Глибина, см: 90
Висота, см: 75
Колір стільниці: Дуб крафт білий, Венге, Бетон, Дуб сонома, Білий
Колір ніжок: Хром, Чорний
Матеріал стільниці: ЛДСП 16 мм
Матеріал ніжок: Металева труба 60х710 мм - хромована або чорна
Край стільниці: ПВХ 0.5 мм
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Неман |
| Країна виробник | Україна |
| Форма столу | Квадратний |
| Розкладна стільниця | Ні |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Крафт білий , Бетон, Венге, Дуб сонома, Білий, Чорний |
| Колір | Різні кольори |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стіл обідній |
| Тип кухонного столу | не розкладний |
| Колір каркасу | Хром, Чорний |
| Комплектація столу | |
| Коліщата | Ні |
| Регулювання столу | |
| Висота обіднього столу | Ні |
| Розмір стільниці обіднього столу | Ні |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 900 мм |
| Ширина столу | 900 мм |
| Висота столу | 750 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Каркас, ніжки | метал |
| Додаткові характеристики столу | |
| Оснащення коліщаток системої фіксації | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 356 ₴












