Габарити столу у складеному стані (ШхГхВ), см: 68х110х75
Габарити столу у розкладеному стані (ШхГхВ), см: 68х150х75
Колір: Бетон + Білий, Дуб пісочний + Білий
Матеріал стільниці: ЛДСП 32 мм
Матеріал ніжок: ЛДСП
Край стільниці: ПВХ 1/0.45 мм
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
Габарити столу у розкладеному стані (ШхГхВ), см: 68х150х75
Колір: Бетон + Білий, Дуб пісочний + Білий
Матеріал стільниці: ЛДСП 32 мм
Матеріал ніжок: ЛДСП
Край стільниці: ПВХ 1/0.45 мм
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Неман |
| Країна виробник | Україна |
| Форма столу | Прямокутний |
| Розкладна стільниця | Так |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб, Білий, Бетон |
| Колір | Різні кольори |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стіл обідній |
| Тип кухонного столу | розсувний, розкладний |
| Комплектація столу | |
| Коліщата | Ні |
| Регулювання столу | |
| Висота обіднього столу | Ні |
| Розмір стільниці обіднього столу | Так |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1100 мм |
| Ширина столу | 680 мм |
| Висота столу | 750 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1500 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 1100 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Каркас, ніжки | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики столу | |
| Оснащення коліщаток системої фіксації | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 027 ₴











