Корпус: ДСП 16 мм
Фасад: МДФ
Колір кухонного корпусу: Білий
Колір кухонного фасаду: Білий
Габарити стільниці:
- Товщина: 28 або 38 мм
- Ширина: 60 см
- Максимальна довжина: 3 м
Ящики: На напрямних повного висування
Додатково: Кухня комплектуєтся підсвіткою
Додатково (позначення): СК - скло
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
Особливості кухні з основного фото:
Ширина, см: 260
Глибина, см: 32 (верхні), 52 (нижні)
Колір корпусу: Білий
Колір фасаду: Білий
Комплектація:
- Верхні модулі: В 40 П Ск, В 80 П Ск (2 шт.)
- Нижні модулі: Н 40 ДШ (2 шт.), Н 60Пл, Н 40, Н 80
Верхні модулі:
| Найменування | Габарити (ШхГхВ), см | Ціна, грн |
| В 40Ск | 40х32х69 | 2036 |
| В 40 | 40х32х69 | 1283 |
| В 40 П Ск | 40х32х124 | 2909 |
| В 80 Ск | 80х32х69 | 3284 |
| В 80 | 80х32х69 | 2133 |
| В 80 П Ск | 80х32х124 | 4853 |

Нижні модулі:
| Найменування | Габарити (ШхГхВ), см | Ціна, грн |
| Н 40 | 40х52х82 | 1415 |
| Н 40 ДШ | 40х52х82 | 1823 |
| Н 60Пл | 60х52х82 | 1252 |
| Н 80 | 80х52х82 | 2308 |
| Н 80М | 80х52х82 | 2033 |

Кухонні стільниці 28 мм (ціна за 1 м.п.):
| Колір | Ціна, грн |
| Бетон темний, Венато, Пісок аравійський, Скай | 922 |
| Калаката олімпус | 1050 |
| Дуб сонома, Дуб крафт золотий | 1034 |
| Сосна лірична | 1198 |
| Мармур глянець, Карельска береза глянець, Кераміка чорна | 1088 |
| Мармур торіно | 909 |
| Білий глянець, Граніт індійський | 1184 |
| Травентіно | 1411 |
| Кераміка біла | 986 |
| Шале марун | 1110 |
Кухонні стільниці 38 мм (ціна за 1 м.п.):
| Колір | Ціна, грн |
| Бетон темний, Дуб крафт золотий | 1037 |
| Калаката олімпус | 1135 |
| Скай | 997 |
| Дуб вічний, Сосна зимова | 1057 |
| Теос | 1198 |
| Мармур чорний, Граніт індійський | 1304 |
| Долорес | 1191 |
| Мармур севілья | 1429 |
Додаткова комплектація:
| Найменування | Ціна, грн |
| Карниз за 1 м.п. | 269 |
| Панель 563х814 | 278 |
| Панель 313х682 | 139 |
| Панель 313х1240 | 249 |
| Панель 313х1364 | 278 |
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип кухонного гарнітура | модульний |
| Форма кухонного гарнітура | прямий, кутовий |
| Форма фасаду | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Комплектація барною стійкою | Ні |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики кухонного гарнітура | |
| Тип меблевої ручки | ручка-кнопка |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Повне висування скриньки | Так |
| Матеріал виготовлення кухонного гарнітура | |
| Фасад | скло, МДФ |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри кухонного гарнітура | |
| Довжина нижнього рівня | 2600 мм |
| Глибина нижнього рівня | 520 мм |
| Висота нижнього рівня | 815 мм |
| Довжина верхнього рівня | 2000 мм |
| Глибина верхнього рівня | 320 мм |
| Висота верхнього рівня | 682 мм |
| Товщина кухонної стільниці | 28 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Світ Меблів |
- Ціна: 25 077 ₴









