Новинка

lert ck-alert_theme_green">
Ціна спальні за розміром спального місця:</span>
120х200 см - 27272 грн
140х200 см - 27700 грн
160х200 см - ong>28144 грн
Комплектація спальні:
- Шафа 4ДЗ: (ШхГхВ) 180х57х220 см
- Тумбочка: (ШхГхВ) 50х41х45 см (2 шт.)
- Комод: (ШхГхВ) 105х41х85 см
- Ліжко 2сп: (ШхГхВ) 125/145/165х207х110. Спальне місце, см: 120х200, 140х200, 160х200 см
Колір: Білий глянець / Білий
Направляючі: Повного висування
Корпус: ДСП
Фасад: МДФ + Дзеркало
Матрац та каркас: Замовляються окремо
Підйомний механізм: Ні
Ніша для білизни: Ні
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип комплекту | модульний |
| Кількість предметів | 5 |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Склад гарнітура (комплекту) | |
| Ліжко | двоспальне |
| Шафа для одягу (орний) | 4-х дверна |
| Приліжкова тумба | 2 шт. |
| Комод | 1 шт. |
| Матеріал виготовлення спального гарнітура | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | МДФ, дзеркало |
| Каркас ліжка | ламінована ДСП |
| Узголів'я ліжка | МДФ |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 207 см |
| Ширина ліжка | 165 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 98 см |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 200 см |
| Глибина шафи | 57 см |
| Висота шафи | 210 см |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 105 см |
| Глибина комода | 41 см |
| Висота комода | 85 см |
| Габаритні розміри приліжкової тумбочки | |
| Ширина тумби | 50 см |
| Глибина тумби | 41 см |
| Висота тумби | 45 см |
| Комплектація ліжка | |
| Ортопедична основа (ламелі) | Ні |
| Матрац | Ні |
| Комплект постільної білизни | Ні |
| Додаткові характеристики спального гарнітура | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Світ Меблів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 30 671 ₴








