Ширина, см: 90
Глибина, см: 40
Висота, см: 149
Колір: Антрацит / Дуб артизан, Артвуд світлий / Антрацит
Корпус: ДСП
Фасад: ДСП + Скло
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
Глибина, см: 40
Висота, см: 149
Колір: Антрацит / Дуб артизан, Артвуд світлий / Антрацит
Корпус: ДСП
Фасад: ДСП + Скло
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип вітрини | пряма |
| Кількість дверцят | 2 шт. |
| Тип фасаду | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Коричневий, Чорний |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення вітрини | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП, скло |
| Габаритні розміри вітрини | |
| Ширина вітрини | 900 мм |
| Глибина вітрини | 400 мм |
| Висота вітрини | 149 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Світ Меблів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 198 ₴









