Новинка

Тумба приліжкова Тео, Світ меблів
1 924 ₴
Мінімальне замовлення — 2 шт.
- В наявності
- Тільки оптом
- Код: 0124102
+380 (98) 693-07-78
Киевстарповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зверніть увагу!
Приліжкові тумбочки Світ Меблів продаються виключно в комплекті 2 шт. Ціна вказана за одну тумбочку.
Приліжкові тумбочки Світ Меблів продаються виключно в комплекті 2 шт. Ціна вказана за одну тумбочку.
Глибина, см: 40
Висота, см: 38
Колір: Антрацит / Дуб артизан, Артвуд світлий / Антрацит
Корпус: ДСП
Фасад: ДСП
Напрямні: Повного висунення
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип тумби | пряма |
| Форма фасаду | прямий |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Чорний, Дуб артезіан |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення тумби | |
| Корпус тумби | ламінована ДСП |
| Фасади тумби | ламінована ДСП |
| Ніжки | ЛДСП |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 56 см |
| Глибина тумби | 40 см |
| Висота тумби | 38 см |
| Додаткові характеристики тумби | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Світ Меблів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 924 ₴
- Мінімальне замовлення: 2 шт.





