Комплектація вітальні:
- ТВ-тумба 1Д2Ш: (ШхГхВ) 165х40х49 см
- Комод 2Д3Ш: (ШхГхВ) 165х40х82 см
- Журнальний столик: (ШхГхВ) 100х60х40 см
- Вітрина 2Д Ск: (ШхГхВ) 90х40х149 см
Колір: Антрацит / Дуб артизан, Артвуд світлий / Антрацит
Корпус: ДСП
Фасад: ДСП + Скло
Направляючі: Повного висування
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип стінки (гірки) | модульна |
| Тип фасаду | прямий |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Чорний, Дуб артезіан |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Склад стінки | |
| Вітрина | 1 шт. |
| Комод | 1 шт. |
| Секція під телевізор | Так |
| Секція для аудіо-відео апаратури | Так |
| Габаритні розміри стінки | |
| Довжина (ширина) стінки | 4200 мм |
| Глибина стінки | 600 мм |
| Висота стінки | 1490 мм |
| Матеріал виготовлення стінки | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП, скло |
| Розмір ніші під ТВ | |
| Ширина | 1650 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Світ Меблів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 436 ₴











