Новинка

Тумба для взуття Рене 4Д, Світ меблів
3 257 ₴
- В наявності
- Код: 012498
+380 (98) 693-07-78
Киевстарповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ціна за кольором:
Артизан/німфеа альба - 2896 грн
Ательє світлий/німфеа альба - 2896 грн
Дуб ліворно/німфеа - 2980 грн
Дуб білий/сатин - 3032 грн
Глибина, см: 22
Висота, см: 151
Колір: Дуб артизан / Ательє світлий / Дуб Ліворно / Дуб білий
Корпус: ДСП
Фасад: ДСП
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | тумба для взуття |
| Форма тумби | пряма |
| Кількість полиць (відділень) для взуття | 8 шт. |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір | Різні кольори |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Німфея Альба, Сірий, Дуб артезіан |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 690 мм |
| Глибина | 220 мм |
| Висота | 1510 мм |
| Комплектація | |
| Дверка | 4 шт. |
| Сидіння для взування | Ні |
| Підставка під парасолі (зонтовница) | Ні |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Світ Меблів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 257 ₴









