Ціна за кольором:
Артизан/антрацит - 7579 грнiv>
>Дуб білий/сіра мишка - 7744 грн
Глибина, см: 39
Висота, см: 200
Колір: Антрацит / Дуб артизан, Дуб білий / Сіра мишка
Корпус: ДСП
Фасад: ДСП + Дзеркало
Направляючі: Повного висування
Матеріал м'якої частини: Шкірозамінник
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип передпокою | стандартна |
| Кількість предметів | 1 |
| Колір | Різні кольори |
| Колір (відтінок) меблів | Німфея Альба, Білий, Антрацит, Дуб артезіан |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Склад комплекту | |
| Тумба для взуття | 1 шт. |
| Дзеркало | 1 шт. |
| Вішалка для одягу | Так |
| Відділення для головних уборів | Так |
| Підставка під парасолі (зонтовница) | Ні |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП, дзеркало |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Габаритні розміри передпокою | |
| Довжина | 1300 мм |
| Глибина | 390 мм |
| Висота | 2000 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Світ Меблів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 524 ₴








