Ширина, см: 80
Глибина, см: 26
Висота, см: 109
Колір: Німфея альба, Дуб артизан
Матеріал: ДСП
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
Глибина, см: 26
Висота, см: 109
Колір: Німфея альба, Дуб артизан
Матеріал: ДСП
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип вішалки | Настінна |
| Підставка під парасолі (зонтовница) | Ні |
| Колір | Різні кольори |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Полиця для головних уборів | 1 шт. |
| Штанга для одягу | 2 шт. |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Гачки | метал |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 800 мм |
| Глибина | 260 мм |
| Висота | 1090 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Світ Меблів |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Німфея Альба, Дуб артизан, Антрацит, Морське дерево |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 277 ₴








