Комплектація:
- Дзеркало: (ШхГхВ) 68х2х82 см
- Вішак: (ШхГхВ) 80х26х109 см
- Тумба 2Д: (ШхГхВ) 86х40х48 см
- Шафа 2Д: (ШхГхВ) 72х37х192 см
- Комод 2Д 1Ш: (ШхГхВ) 72х37х106 см
Колір: Антрацит / Дуб артизан, Німфея альба / Морське дерево вінтаж, Дуб артизан / Білий
Корпус: ДСП
Фасад: ДСП + Дзеркало
Направляючі: Телескопи
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип передпокою | модульна |
| Кількість предметів | 5 |
| Колір | Різні кольори |
| Колір (відтінок) меблів | Антрацит, Німфея Альба, Дуб артезіан, Білий, Морское дерево |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Склад комплекту | |
| Шафа для одягу | 1 шт. |
| Тумба для взуття | 2 шт. |
| Дзеркало | 1 шт. |
| Вішалка для одягу | Так |
| Відділення для головних уборів | Так |
| Підставка під парасолі (зонтовница) | Ні |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП, дзеркало |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Габаритні розміри передпокою | |
| Довжина | 2300 мм |
| Глибина | 370 мм |
| Висота | 1960 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Світ Меблів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 464 ₴











