-alert_theme_green">
Ціна за кольором:
Дуб артизан / Антрацит - 14075 грн
Дуб білий / Чорний - 15525 грн
Комплектація:
- Дзеркало: (ШхГхВ) 60х28х107 см
- Вішак: (ШхГхВ) 60х28х157 см
- Тумба: (ШхГхВ) 60х32х50 см
- Шафа: (ШхГхВ) 60х32х203 см
- Пенал: (ШхГхВ) 30х32х203 см
- Комод: (ШхГхВ) 60х32х96 см
Колір: Антрацит / Дуб артизан
Корпус: ДСП
Фасад: ДСП + Дзеркало
Направляючі: Повного висування
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип передпокою | модульна |
| Кількість предметів | 6 |
| Колір | Різні кольори |
| Колір (відтінок) меблів | Антрацит, Дуб артезіан |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Склад комплекту | |
| Шафа для одягу | 1 шт. |
| Тумба для взуття | 2 шт. |
| Дзеркало | 1 шт. |
| Вішалка для одягу | Так |
| Відділення для головних уборів | Так |
| Підставка під парасолі (зонтовница) | Ні |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП, дзеркало |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Габаритні розміри передпокою | |
| Довжина | 2100 мм |
| Глибина | 320 мм |
| Висота | 2030 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Світ Меблів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 829 ₴











