Ширина, см: 76
Глибина, см: 4
Висота, см: 110
Колір: Бетон темний
Матеріал: ДСП
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
Глибина, см: 4
Висота, см: 110
Колір: Бетон темний
Матеріал: ДСП
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип вішалки | Настінна |
| Підставка під парасолі (зонтовница) | Ні |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Гачки | метал |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 760 мм |
| Глибина | 40 мм |
| Висота | 1100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Світ Меблів |
| Колір (відтінок) меблів | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 242 ₴





