Ширина, см: 60
Глибина, см: 2
Висота, см: 80
Колір: Бетон темний
Матеріал: ДСП
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
Глибина, см: 2
Висота, см: 80
Колір: Бетон темний
Матеріал: ДСП
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Сфера використання | Для дому, HoReCa, Для ванної кімнати, Для офісу, Салони краси |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал рами | ДСП |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 600 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Висота | 800 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Світ Меблів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 570 ₴







