Ціна за кольором:
Дуб ліворно / Німфеа лак - 3826 грнstrong></div>
Ширина, см: 65Дуб білий / Сатин - 3533 грн
Глибина, см: 34
Висота, см: 192
Колір: Дуб артизан, Німфея альба / Морське дерево вінтаж
Корпус: ДСП
Фасад: ДСП + дзеркало
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Ширина | 650 мм |
| Висота | 1920 мм |
| Глибина | 340 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Кількість стулок (дверей) | 2 шт. |
| Колір (відтінок) меблів | Коричневий, Білий, Німфея Альба, Дуб артезіан |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Шафа |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП, дзеркало |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Світ Меблів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 973 ₴








