Ширина, см: 205
Глибина, см: 95
Висота, см: 90
Спальне місце, см: 90х200
Колір: Артвуд світлий
Ламелі та матрац: Матрац у комплект не входить, комплектуєтся СМ каркасом
Матеріал корпусу: ДСП
Матеріал фасаду: ДСП
Підйомний механізм: Ні
Ніша для білизни: Ні
Направляючі: Повного висування
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
Глибина, см: 95
Висота, см: 90
Спальне місце, см: 90х200
Колір: Артвуд світлий
Ламелі та матрац: Матрац у комплект не входить, комплектуєтся СМ каркасом
Матеріал корпусу: ДСП
Матеріал фасаду: ДСП
Підйомний механізм: Ні
Ніша для білизни: Ні
Направляючі: Повного висування
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид ліжка | одноярусне ліжко |
| Кількість спальних місць | 1 |
| Матеріал виготовлення каркаса | ДСП ламінована |
| Матеріал виготовлення фасаду | ДСП ламінована |
| Підстава спального місця | дерев'яні ламелі |
| Наявність висувного ящика | Так |
| Розмір спального місця | 90х200 |
| Колір (відтінок) меблів | Артвуд Світлий |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Дно ліжечка | дерев'яні ламелі |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри дитячого ліжка | |
| Довжина дитячого ліжка | 207 см |
| Глибина дитячого ліжка | 95 см |
| Загальна висота дитячого ліжка | 90 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 90 см |
| Комплектація | |
| Матрац | Ні |
| Висувний ящик | 2 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Світ Меблів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 867 ₴








