Комплектація дитячої:
- Пенал 1Д1Ш: (ШхГхВ) 40х50х210 см
- Комод 120: (ШхГхВ) 121х40х89 см
- Письмовий стіл: (ШхГхВ) 110х50х75 см
- Шафа 2Д1Ш: (ШхГхВ) 80х50х210 см
- Шафа 4Д: (ШхГхВ) 80х40х210 см
- Ліжко 1-сп: (ШхГхВ) 95х205х50 см. Спальне місце 90х200 см
Колір: Артвуд світлий
Корпус: ДСП
Фасад: ДСП
Направляючі: Повного висування
Матрац та каркас: Матрац замовляється окремо, комплектується каркасом СМ
Підйомний механізм: Ні
Ніша для білизни: Ні
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип комплекту | модульний |
| Кількість предметів | 6 |
| Колір (відтінок) меблів | Артвуд Світлий |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Склад комплекту | |
| Ліжко одноярусне | 1 шт. |
| Шафа для одягу | 2 шт. |
| Шафа пенал | 1 шт. |
| Стіл письмовий | 1 шт. |
| Комод | 1 шт. |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 2050 мм |
| Ширина ліжка | 950 мм |
| Висота ліжка | 500 мм |
| Довжина спального місця | 2000 мм |
| Ширина спального місця | 900 мм |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1100 мм |
| Глибина столу | 500 мм |
| Висота столу | 750 мм |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 800 мм |
| Глибина шафи | 500 мм |
| Висота шафи | 2100 мм |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 1210 мм |
| Глибина комода | 400 мм |
| Висота комода | 890 мм |
| Комплектація ліжка | |
| Ортопедична основа (ламелі) | Так |
| Матрац | Ні |
| Додаткові характеристики дитячого комплекту | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Світ Меблів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 27 191 ₴










