Ширина, см: 65
Глибина, см: 39
Висота, см: 196
Колір: Дуб артизан / Німфея альба (шовкографія)
Корпус: ДСП
Фасад: ДСП
Направляючі: Повного висування
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
Глибина, см: 39
Висота, см: 196
Колір: Дуб артизан / Німфея альба (шовкографія)
Корпус: ДСП
Фасад: ДСП
Направляючі: Повного висування
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Шафа |
| Форма шафи | прямий |
| Форма фасаду | прямий |
| Кількість дверцят | 1 шт. |
| Кількість висувних ящиків | 2 шт. |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Коричневий |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 650 мм |
| Висота шафи | 390 мм |
| Глибина шафи | 1960 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Тип опор | Ніжки |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Світ Меблів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 091 ₴









