Комплектація дитячої:
- Комод 100: (ШхГхВ) 100х39х84 см
- Письмовий стіл: (ШхГхВ) 128х60х76 см
- Шафа 3Д: (ШхГхВ) 150х56х211 см
- Ліжко 1-сп 2Ш: (ШхГхВ) 207х95х90 см. Спальное место 90х200 см
Колір: Дуб артизан / Німфея альба (шовкографія)
Корпус: ДСП
Фасад: ДСП + Еко шкіра (для ліжка)
Направляючі: Повного висування
Матрац та каркас: Замовляється окремо
Підйомний механізм: Ні
Ніша для білизни: Ні
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип комплекту | модульний |
| Кількість предметів | 4 |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Дуб артезіан |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Склад комплекту | |
| Ліжко одноярусне | 1 шт. |
| Шафа для одягу | 1 шт. |
| Стіл письмовий | 1 шт. |
| Комод | 1 шт. |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 2070 мм |
| Ширина ліжка | 950 мм |
| Висота ліжка | 900 мм |
| Довжина спального місця | 2000 мм |
| Ширина спального місця | 900 мм |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1280 мм |
| Глибина столу | 600 мм |
| Висота столу | 760 мм |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 1500 мм |
| Глибина шафи | 560 мм |
| Висота шафи | 2110 мм |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 600 мм |
| Глибина комода | 390 мм |
| Висота комода | 1030 мм |
| Комплектація ліжка | |
| Ортопедична основа (ламелі) | Ні |
| Матрац | Ні |
| Додаткові характеристики дитячого комплекту | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Світ Меблів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 30 835 ₴












