Ширина, см: 100
Глибина, см: 56
Висота, см: 211
Колір: Білий / Віола, Білий / Холодний синій
Корпус: ДСП
Фасад: ДСП
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
Глибина, см: 56
Висота, см: 211
Колір: Білий / Віола, Білий / Холодний синій
Корпус: ДСП
Фасад: ДСП
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Шафа |
| Форма шафи | прямий |
| Форма фасаду | прямий |
| Кількість дверцят | 2 шт. |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Блакитний, Рожевий |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 1000 мм |
| Висота шафи | 560 мм |
| Глибина шафи | 2110 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Тип опор | Ніжки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Світ Меблів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 830 ₴








