Ширина, см: 25
Глибина, см: 24
Висота, см: 54
Колір: Віола, Холодний блакитний
Корпус: ДСП
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
Глибина, см: 24
Висота, см: 54
Колір: Віола, Холодний блакитний
Корпус: ДСП
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | полиця навісна |
| Кількість ярусів (полиць) | 2 |
| Матеріал | Ламінована ДСП |
| Довжина | 240 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Висота | 540 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення полиці | навісна |
| Кількість рівнів | 2 шт. |
| Наявність дверцят | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Світ Меблів |
| Колір (відтінок) меблів | Блакитний, Рожевий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 913 ₴








