Комплектація дитячої:
- Пенал 1Д2Ш: (ШхГхВ) 65х39х196 см
- Тумба: (ШхГхВ) 50х39х45 см
- Комод 60: (ШхГхВ) 60х39х103 см
- Письмовий стіл: (ШхГхВ) 128х60х76 см
- Полиця висока: (ШхГхВ) 25х24х54 см
- Полиця 2 ніша: (ШхГхВ) 51х24х29 см
- Полиця 1 L-подібна: (ШхГхВ) 51х24х28 см
- Шафа 2Д: (ШхГхВ) 100х56х211 см
- Ліжко 1-сп: (ШхГхВ) 96х207х90 см. Спальне місце 90х200 см
Колір: Білий / Глиняний сірий / Віола, Білий / Глиняний сірий / Холодний блакитний
Колір тканини: Рожевий, Біж, Аквамарин
Корпус: ДСП
Фасад: ДСП + Ткань (для ліжка)
Направляючі: Повного висування
Матрац та каркас: Замовляється окремо
Підйомний механізм: Ні
Ніша для білизни: Ні
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип комплекту | модульний |
| Кількість предметів | 9 |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Блакитний, Коричневий, Рожевий |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Склад комплекту | |
| Ліжко одноярусне | 1 шт. |
| Шафа для одягу | 1 шт. |
| Шафа пенал | 1 шт. |
| Стіл письмовий | 1 шт. |
| Приліжкова тумба | 1 шт. |
| Комод | 1 шт. |
| Навісна полиця | 3 шт. |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 2070 мм |
| Ширина ліжка | 960 мм |
| Висота ліжка | 900 мм |
| Довжина спального місця | 2000 мм |
| Ширина спального місця | 900 мм |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1280 мм |
| Глибина столу | 600 мм |
| Висота столу | 760 мм |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 1000 мм |
| Глибина шафи | 560 мм |
| Висота шафи | 2110 мм |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 600 мм |
| Глибина комода | 390 мм |
| Висота комода | 1030 мм |
| Габаритні розміри приліжкової тумбочки | |
| Ширина тумбочки | 500 мм |
| Глибина тумбочки | 390 мм |
| Висота тумбочки | 450 мм |
| Комплектація ліжка | |
| Ортопедична основа (ламелі) | Ні |
| Матрац | Ні |
| Додаткові характеристики дитячого комплекту | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Світ Меблів |
- Ціна: 24 706 ₴












