Ширина, см: 180
Глибина, см: 230
Висота узголів'я, см: 93
Спальне місце, см: 160x200
Тканина: Bagira 09, Bagira 29, Bagira 32, Bagira 35
Матрац: У комплект не входить
Корпус: ДСП
Покриття: Тканина
Підйомний механізм: Газліфт
Ніша для білизни: Так
Додаткова інформація: З підйомним механізмом (звичайний металевий каркас кріпиться підйомним механізмом корпусу ліжка). Ліжко оснащене нішою для білизни.
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
Глибина, см: 230
Висота узголів'я, см: 93
Спальне місце, см: 160x200
Тканина: Bagira 09, Bagira 29, Bagira 32, Bagira 35
Матрац: У комплект не входить
Корпус: ДСП
Покриття: Тканина
Підйомний механізм: Газліфт
Ніша для білизни: Так
Додаткова інформація: З підйомним механізмом (звичайний металевий каркас кріпиться підйомним механізмом корпусу ліжка). Ліжко оснащене нішою для білизни.
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип ліжка | двоспальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Комплектація ортопедичним підставою | Так |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Наявність підйомного механізму | Так |
| Тип підйомного механізму | Газ-ліфт |
| Розміри рекомендованого матраца | 160х200 |
| Колір (відтінок) меблів | Коричневий, Сірий, Бірюзовий |
| Колір | Різні кольори |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Наявність ніши для білизни | Так |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Розмір спального місця | 160х200 |
| Основа | Ламелі |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 230 см |
| Ширина ліжка | 180 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 93 см |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Каркас ліжка | ламінована ДСП |
| Узголів'я ліжка | ДСП ламінована |
| Комплектація ліжка | |
| Підголів'я | Так |
| Узніжжя | Ні |
| Ніша для білизни | 1 шт. |
| Комплект постільної білизни | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Світ Меблів |
| Узголів'я | Так |
| Ізножье | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 301 ₴







