Ціна ліжка за розміром спального місця:
120х200 см - 8483 грн
140х200 см - 8907 грн
160x200 см - 9353 грн
180х200 см - 10290 грн
200х200 см - 11319 грн
120х200 см + газовий підйомний механізм - 10238 грн
140х200 см + газовий підйомний механізм - 10749 грн
160x200 см + газовий підйомний механізм - 11286 грн
180х200 см + газовий підйомний механізм - 12429 грн
200х200 см + газовий підйомний механізм - 13671 грн
Глибина, см: 214
Висота узголів'я, см: 122
Спальне місце, см: 120х200, 140х200, 160x200, 180х200, 200х200
Шкірзам: Flay 2200, Flay 2233, Flay 2300, Madrid 0924
Тканина: Bagira 09, Bagira 29, Bagira 32, Bagira 35
Корпус: ДСП
Покриття: Тканина, шкірзам
Матрац: У комплект не входить
Підйомний механізм: Додаткова комплектація газліфтом
Ніша для білизни: Тільки за наявності підйомного механізму
Додаткова інформація:
1. З підйомним механізмом (звичайний металевий каркас кріпиться підйомним механізмом до корпусу ліжка). Ліжко оснащене нішою для білизни.
2. Без підйомного механізму (всередину корпусу ліжка на дно ДВП укладається металевий каркас на ніжках).
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип ліжка | двоспальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Комплектація ортопедичним підставою | Так |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Наявність підйомного механізму | Так |
| Тип підйомного механізму | Газ-ліфт |
| Розміри рекомендованого матраца | 120х200 |
| Колір (відтінок) меблів | Коричневий, Сірий, Бірюзовий |
| Колір | Різні кольори |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Наявність ніши для білизни | Так |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Розмір спального місця | 120х200 |
| Основа | Ламелі |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 120 см |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 214 см |
| Ширина ліжка | 129 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 122 см |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Каркас ліжка | ламінована ДСП |
| Узголів'я ліжка | ДСП ламінована |
| Комплектація ліжка | |
| Підголів'я | Так |
| Узніжжя | Ні |
| Ніша для білизни | 1 шт. |
| Комплект постільної білизни | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Світ Меблів |
| Узголів'я | Так |
| Ізножье | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 017 ₴







