120х200 см - 8196 грн
140х200 см - 8605 грн
160x200 см - 9035 грн
180х200 см - 9939 грн
200х200 см - 10933 грн
120х200 см + газовий підйомний механізм - 9918 грн
140х200 см + газовий підйомний механізм - 10415 грн
160x200 см + газовий підйомний механізм - 10935 грн
180х200 см + газовий підйомний механізм - 12029 грн
200х200 см + газовий підйомний механізм - 13231 грн
Глибина, см: 214
Висота узголів'я, см: 102
Спальне місце, см: 120х200, 140х200, 160x200, 180х200, 200х200
Шкірзам: Flay 2200, Flay 2233, Flay 2300, Madrid 0924
Матрац та каркас: У комплект не входять
Корпус: ДСП
Покриття: Шкірзам
Матрац: У комплект не входить
Підйомний механізм: Додаткова комплектація газліфтом
Ніша для білизни: Тільки за наявності підйомного механізму
Додаткова інформація:
1. З підйомним механізмом (звичайний металевий каркас кріпиться підйомним механізмом до корпусу ліжка). Ліжко оснащене нішою для білизни.
2. Без підйомного механізму (всередину корпусу ліжка на дно ДВП укладається металевий каркас на ніжках).
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип ліжка | двоспальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Комплектація ортопедичним підставою | Так |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Наявність підйомного механізму | Так |
| Тип підйомного механізму | Газ-ліфт |
| Розміри рекомендованого матраца | 120х200 |
| Колір (відтінок) меблів | Коричневий, Сірий |
| Колір | Різні кольори |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Наявність ніши для білизни | Так |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Розмір спального місця | 120х200 |
| Основа | Ламелі |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 120 см |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 214 см |
| Ширина ліжка | 129 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 102 см |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Каркас ліжка | ламінована ДСП |
| Узголів'я ліжка | ДСП ламінована |
| Комплектація ліжка | |
| Підголів'я | Так |
| Узніжжя | Ні |
| Ніша для білизни | 1 шт. |
| Комплект постільної білизни | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Світ Меблів |
| Узголів'я | Так |
| Ізножье | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 679 ₴







