Комплектація спальні:
- Шафа 4Д: (ШхГхВ) 201х60х222 см
- Комод: (ШхГхВ) 120х48х83 см
- Тумбочка: (ШхГхВ) 60х43х52 см (2 шт.)
- Люстерко: (ШхГхВ) 100х3х81 см
- Ліжко 2сп: (ШхГхВ) 169х218х102 см. Спальне місце 160x200 см
Колір: Білий лак
Корпус: ДСП
Фасад: ДСП
Додатково: Матрац у комплект не входить; з підйомним механізмом
Підйомний механізм: Газовий амортизатор
Ніша для білизни: Є
Основа: Ламелі
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип комплекту | модульний |
| Кількість предметів | 6 |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Склад гарнітура (комплекту) | |
| Ліжко | двоспальне |
| Шафа для одягу (орний) | 4-х дверна |
| Приліжкова тумба | 2 шт. |
| Комод | 1 шт. |
| Дзеркало | 1 шт. |
| Матеріал виготовлення спального гарнітура | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП, дзеркало |
| Каркас ліжка | ламінована ДСП |
| Узголів'я ліжка | ДСП ламінована |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 218 см |
| Ширина ліжка | 169 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 102 см |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 201 см |
| Глибина шафи | 60 см |
| Висота шафи | 222 см |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 120 см |
| Глибина комода | 48 см |
| Висота комода | 83 см |
| Габаритні розміри приліжкової тумбочки | |
| Ширина тумби | 60 см |
| Глибина тумби | 43 см |
| Висота тумби | 52 см |
| Розміри дзеркала | |
| Ширина дзеркала | 100 см |
| Висота дзеркала | 81 см |
| Комплектація ліжка | |
| Ортопедична основа (ламелі) | Так |
| Матрац | Ні |
| Комплект постільної білизни | Ні |
| Додаткові характеристики спального гарнітура | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Світ Меблів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 53 397 ₴











