Комплектація спальні:
- Шафа 4Д, см: (ШхГхВ) 191х65х233
- Комод, см: (ШхГхВ) 120х50х82
- Тумбочка, см: (ШхГхВ) 53х40х49 (2 шт.)
- Люстерко, см: (ШхГхВ) 100х8х109
- Ліжко 2сп, см: (ШхГхВ) 181х212х125. Спальне місце 160х200.
Колір: Піно беж лак / Піно беж, Піно горіх лак / Піно горіх
Корпус: ДСП
Фасад: ДСП лакr>
Матрац та каркас: Замовляються окремо
Підйомний механізм: Ні
Ніша для білизни: Ні
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип комплекту | модульний |
| Кількість предметів | 6 |
| Колір (відтінок) меблів | Бежевий, Горіх |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Склад гарнітура (комплекту) | |
| Ліжко | двоспальне |
| Шафа для одягу (орний) | 4-х дверна |
| Приліжкова тумба | 2 шт. |
| Комод | 1 шт. |
| Дзеркало | 1 шт. |
| Матеріал виготовлення спального гарнітура | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП, дзеркало |
| Каркас ліжка | ламінована ДСП |
| Узголів'я ліжка | ДСП ламінована |
| Ніжки | ЛДСП |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 212 см |
| Ширина ліжка | 181 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 125 см |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 191 см |
| Глибина шафи | 65 см |
| Висота шафи | 233 см |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 120 см |
| Глибина комода | 50 см |
| Висота комода | 82 см |
| Габаритні розміри приліжкової тумбочки | |
| Ширина тумби | 53 см |
| Глибина тумби | 40 см |
| Висота тумби | 49 см |
| Розміри дзеркала | |
| Ширина дзеркала | 100 см |
| Висота дзеркала | 109 см |
| Комплектація ліжка | |
| Ортопедична основа (ламелі) | Ні |
| Матрац | Ні |
| Комплект постільної білизни | Ні |
| Додаткові характеристики спального гарнітура | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Світ Меблів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 58 146 ₴












