
Спальня 4ДЗ Лілея Нова, Світ Меблів
25 085 ₴
- В наявності
- Код: 2405202064
+380 (98) 693-07-78
Киевстарповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ціна ліжка за розміром спального місця:
120х200 см - 22305 грн
140х200 см - 22576 грн
160х200 см - 22861 грн
Додаткова комплектація:
Підсвітка до шафи - 1124 грн
Комплектація спальні:
- Люстерко, см: (ШхГхВ) 117х2х75 см
- Шафа 4ДЗ, см: (ШхГхВ) 180х57х220 см
- Тумба, см: (ШхГхВ) 46х41х43 см (2 шт.)
- Комод, см: (ШхГхВ) 134х41х82 см
- Ліжко 2-сп, см: (ШхГхВ) 125х207х88 / 145х207х88 / 165х207х88. Спальное место 120х200, 140х200, 160х200.
Колір: Артвуд світлий / Антрацит, Дуб гранж колоніальний / Антрацит
Корпус: ДСП
Фасад: ДСП
Матрац та каркас: Замовляються окремо
Підйомний механізм: Ні
Додатково: Увага! Висувною скринькою комплектується тільки ліжко «180х200»
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип комплекту | модульний |
| Кількість предметів | 6 |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома, Білий, Коричневий, Чорний |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Склад гарнітура (комплекту) | |
| Ліжко | двоспальне |
| Шафа для одягу (орний) | 4-х дверна |
| Приліжкова тумба | 2 шт. |
| Комод | 1 шт. |
| Дзеркало | 1 шт. |
| Матеріал виготовлення спального гарнітура | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП, дзеркало |
| Каркас ліжка | ламінована ДСП |
| Узголів'я ліжка | ДСП ламінована |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 207 см |
| Ширина ліжка | 165 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 88 см |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 228 см |
| Глибина шафи | 58 см |
| Висота шафи | 214 см |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 134 см |
| Глибина комода | 41 см |
| Висота комода | 82 см |
| Габаритні розміри приліжкової тумбочки | |
| Ширина тумби | 46 см |
| Глибина тумби | 41 см |
| Висота тумби | 43 см |
| Розміри дзеркала | |
| Ширина дзеркала | 117 см |
| Висота дзеркала | 75 см |
| Комплектація ліжка | |
| Ортопедична основа (ламелі) | Ні |
| Матрац | Ні |
| Комплект постільної білизни | Ні |
| Додаткові характеристики спального гарнітура | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Світ Меблів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25 085 ₴









