lert ck-alert_theme_green">
Ціна за кольором:
Артвуд світлий / Антрацит - 16409 грн
Дуб молочний / Венге магія - 18697 грн
Комплектація спальні:
- Шафа 4Д: (ШхГхВ) 170х59х199 см
- Комод: (ШхГхВ) 100х42х70 см
- Тумбочка: (ШхГхВ) 40х40х42 см (2 шт.)r>
- Туалетний столик: (ШхГхВ) 82х40х127 см
- Ліжко 2сп: (ШхГхВ) 170х206х67 см. Спальне місце 160x200 см
Колір: Артвуд світлий / Антрацит, Дуб молочний / Венге магія
Направляючі: Роликові
Корпус: ДСП
Фасад: ДСП
Матрац та каркас: Замовляються окремо
Підйомний механізм: Ні
Ніша для білизни: Ні
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип комплекту | модульний |
| Кількість предметів | 6 |
| Колір (відтінок) меблів | Чорний, Білий, Дуб молочний, Венге магія |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Склад гарнітура (комплекту) | |
| Ліжко | двоспальне |
| Шафа для одягу (орний) | 4-х дверна |
| Туалетний столик | Так |
| Приліжкова тумба | 2 шт. |
| Комод | 1 шт. |
| Матеріал виготовлення спального гарнітура | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП, дзеркало |
| Каркас ліжка | ламінована ДСП |
| Узголів'я ліжка | ДСП ламінована |
| Ніжки | ЛДСП |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 206 см |
| Ширина ліжка | 170 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 67 см |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 170 см |
| Глибина шафи | 59 см |
| Висота шафи | 199 см |
| Габаритні розміри туалетного столика | |
| Довжина столика | 82 см |
| Глибина столика | 40 см |
| Висота столика з урахуванням дзеркала | 127 см |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 100 см |
| Глибина комода | 42 см |
| Висота комода | 70 см |
| Габаритні розміри приліжкової тумбочки | |
| Ширина тумби | 40 см |
| Глибина тумби | 40 см |
| Висота тумби | 42 см |
| Комплектація ліжка | |
| Ортопедична основа (ламелі) | Ні |
| Матрац | Ні |
| Комплект постільної білизни | Ні |
| Додаткові характеристики спального гарнітура | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Світ Меблів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 454 ₴











