Ширина, см: 68
Глибина, см: 43
Висота, см: 88
Колір: Сосна водевіль
Корпус: ДСП
Фасад: МДФ
Напрямні: Повного висунення
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
Глибина, см: 43
Висота, см: 88
Колір: Сосна водевіль
Корпус: ДСП
Фасад: МДФ
Напрямні: Повного висунення
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | тумба |
| Тип тумби | пряма |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Кількість дверцят | 1 шт. |
| Колір | Білий |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 680 мм |
| Глибина тумби | 430 мм |
| Висота тумби | 880 мм |
| Матеріал виготовлення тумби | |
| Корпус тумби | ламінована ДСП |
| Фасади тумби | МДФ |
| Додаткові характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Світ Меблів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 442 ₴








