Ціна дзеркала за розміром:
68х6х95 см - 1479 грн
100х6х100 см - 2137 грн
Глибина, см: 6
Висота, см: 95 / 100
Колір: Сосна водевіль
Корпус: ДСП
Фасад: МДФ + Дзеркало
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Сфера використання | HoReCa, Для дому, Для ванної кімнати, Для офісу, Салони краси |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал рами | ДСП |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 680 мм |
| Товщина | 60 мм |
| Висота | 950 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Світ Меблів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 747 ₴








