Ширина, см: 114
Глибина, см: 38
Висота, см: 143
Колір: Сосна водевіль
Корпус: ДСП
Фасад: МДФ + Скло
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
Глибина, см: 38
Висота, см: 143
Колір: Сосна водевіль
Корпус: ДСП
Фасад: МДФ + Скло
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість дверцят | 3 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | МДФ |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 114 см |
| Глибина комода | 38 см |
| Висота комода | 143 см |
| Додаткові характеристики комода | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Світ Меблів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 179 ₴








