Ширина, см: 100
Глибина, см: 6
Висота, см: 117
Колір: Сосна водевіль
Корпус: ДСП
Фасад: МДФ
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
Глибина, см: 6
Висота, см: 117
Колір: Сосна водевіль
Корпус: ДСП
Фасад: МДФ
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип вішалки | Настінна |
| Підставка під парасолі (зонтовница) | Ні |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Гачки | метал |
| Фасади | МДФ |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 1000 мм |
| Глибина | 60 мм |
| Висота | 1170 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Світ Меблів |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 600 ₴





