Комплектація спальні:
- Дзеркало 197: (ШхГхВ) 197х18х62 см
- Комод 2Д 3Ш: (ШхГхВ) 197х43х89 см
- Тумба: (ШхГхВ) 60х43х58 см (2 шт.)
- Шафа 3Д: (ШхГхВ) 197х61х229 см
- Ліжко 2-сп: (ШхГхВ) 170х208х105 см. Спальне місце 160x200 см
Колір: Сосна водевіль
Корпус: ДСП
Фасад: МДФ + Дзеркало
Матрац та каркас: Замовляються окремо
Підйомний механізм: Ні
Ніша для білизни: Ні
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип комплекту | модульний |
| Кількість предметів | 6 |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Склад гарнітура (комплекту) | |
| Ліжко | двоспальне |
| Шафа для одягу (орний) | 3-х дверна |
| Приліжкова тумба | 2 шт. |
| Комод | 1 шт. |
| Дзеркало | 1 шт. |
| Матеріал виготовлення спального гарнітура | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | МДФ |
| Каркас ліжка | МДФ |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 208 см |
| Ширина ліжка | 170 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 105 см |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 197 см |
| Глибина шафи | 61 см |
| Висота шафи | 229 см |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 197 см |
| Глибина комода | 43 см |
| Висота комода | 89 см |
| Габаритні розміри приліжкової тумбочки | |
| Ширина тумби | 60 см |
| Глибина тумби | 43 см |
| Висота тумби | 58 см |
| Розміри дзеркала | |
| Висота дзеркала | 62 см |
| Комплектація ліжка | |
| Ортопедична основа (ламелі) | Ні |
| Матрац | Ні |
| Комплект постільної білизни | Ні |
| Додаткові характеристики спального гарнітура | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Світ Меблів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 40 401 ₴











