Комплектація вітальні:
- Комод 2Д 1В: (ШхГхВ) 114х38х143 см
- Тумба ТБ 2Ш: (ШхГхВ) 140х48х58 см
- Пенал 1Д 1В: (ШхГхВ) 82х38х205 см
- Комод 2Д 3Ш: (ШхГхВ) 197х43х89 см
Колір: Сосна водевіль
Корпус: ДСП
Фасад: МДФ + Скло
Напрямні: Повного висунення
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип стінки (гірки) | модульна |
| Тип фасаду | прямий |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Склад стінки | |
| Пенал | 1 шт. |
| Комод | 2 шт. |
| Секція під телевізор | Так |
| Секція для аудіо-відео апаратури | Так |
| Габаритні розміри стінки | |
| Довжина (ширина) стінки | 3360 мм |
| Глибина стінки | 480 мм |
| Висота стінки | 2050 мм |
| Матеріал виготовлення стінки | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | МДФ |
| Розмір ніші під ТВ | |
| Ширина | 1400 мм |
| Глибина | 480 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Світ Меблів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 28 493 ₴









