Комплектація вітальні:
- Вітрина 1Д: (ШхГхВ) 79х48х237 см (2 шт.)
- Комод 2Д 1.7: (ШхГхВ) 174х49х109 см
Колір: Прованс світлий / Білий, Прованс темний / Каштан
Корпус: ДСП
Фасад: ДСП, МДФ вкладки + скло
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип стінки (гірки) | модульна |
| Тип фасаду | прямий |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Каштан |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Склад стінки | |
| Вітрина | 2 шт. |
| Секція під телевізор | Так |
| Секція для аудіо-відео апаратури | Так |
| Габаритні розміри стінки | |
| Довжина (ширина) стінки | 3320 мм |
| Глибина стінки | 490 мм |
| Висота стінки | 2370 мм |
| Матеріал виготовлення стінки | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП, МДФ, скло |
| Розмір ніші під ТВ | |
| Ширина | 1740 мм |
| Глибина | 490 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Світ Меблів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 55 564 ₴









