Комплектація:
- Шафа Б'янко 2ДЗ: (ШхГхВ) 90х40х210 см
- Вішалка Б'янко з полицею: (ШхГхВ) 100х24х34 см
- Вішалка Б'янко: (ШхГхВ) 100х2х16 см
- Дзеркало Б'янко 70: (ШхГхВ) 70х2х87 см
- Тумба Б'янко 2ДШ: (ШхГхВ) 80х40х114 см
- Тумба Б'янко відкрита: (ШхГхВ) 100х39х51 см
Колір: Графіт / Дуб артизан, Білий глянець / Дуб сонома
Корпус: ДСП
Фасад: ДСП / МДФ + Дзеркало
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип передпокою | модульна |
| Кількість предметів | 6 |
| Колір | Різні кольори |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома, Білий, Антрацит, Дуб артезіан |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Склад комплекту | |
| Шафа для одягу | 1 шт. |
| Тумба для взуття | 2 шт. |
| Дзеркало | 1 шт. |
| Вішалка для одягу | Так |
| Відділення для головних уборів | Так |
| Підставка під парасолі (зонтовница) | Ні |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП, МДФ, дзеркало |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Габаритні розміри передпокою | |
| Довжина | 2700 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Висота | 2100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Світ Меблів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 120 ₴











