Ціна спальні за розміром спального місця:
120х200 - 24142 грн
140x200 - 24944 грн
160x200 - 25330 грн
Комплектація спальні:
- Тумба Б'янко: (ШхГхВ) 50х41х43 см (2 шт.)
- Комод Б'янко: (ШхГхВ) 105х41х84 см
- Дзеркало Б'янко: (ШхГхВ) 100х2х67 см
- Шафа Б'янко 3Д: (ШхГхВ) 120х57х220 см
- Ліжко Б'янко 2-сп: Ширина +5 см до розміру спального місця. Глибина 7 см до розміру спального місця. Висота узголів'я 98 см. Висота задньої спинки 42 см. Спальне місце, см: 120х200, 140x200, 160x200.
Колір: Графіт / Дуб артизан, Білий глянець / Дуб сонома
Корпус: ДСП
Фасад: МДФ
Матрац та каркас: Замовляються окремо
Підйомний механізм: Ні
Ніша для білизни: Ні
Напрямні: Повного висунення
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип комплекту | модульний |
| Кількість предметів | 6 |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Дуб сонома, Коричневий, Чорний |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Склад гарнітура (комплекту) | |
| Ліжко | двоспальне |
| Шафа для одягу (орний) | 3-х дверна |
| Приліжкова тумба | 2 шт. |
| Комод | 1 шт. |
| Дзеркало | 1 шт. |
| Матеріал виготовлення спального гарнітура | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | МДФ |
| Каркас ліжка | ламінована ДСП |
| Узголів'я ліжка | МДФ |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 207 см |
| Ширина ліжка | 125 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 200 см |
| Довжина спального місця | 120 см |
| Ширина спального місця | 98 см |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 150 см |
| Глибина шафи | 57 см |
| Висота шафи | 210 см |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 105 см |
| Глибина комода | 41 см |
| Висота комода | 84 см |
| Габаритні розміри приліжкової тумбочки | |
| Ширина тумби | 60 см |
| Глибина тумби | 41 см |
| Висота тумби | 43 см |
| Розміри дзеркала | |
| Ширина дзеркала | 100 см |
| Висота дзеркала | 67 см |
| Комплектація ліжка | |
| Ортопедична основа (ламелі) | Ні |
| Матрац | Ні |
| Комплект постільної білизни | Ні |
| Додаткові характеристики спального гарнітура | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Світ Меблів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 27 151 ₴












