Комплектація дитячої:
- Письмовий стіл: (ШхГхВ) 128x62x76 см
- Комод 60: (ШхГхВ) 60x41x104 см
- Тумба 2Д: (ШхГхВ) 105x41x84 см
- Ліжко 1-спал: (ШхГхВ) 95x207x98 см. Спальне місце 90х200 см
Колір: Графіт / Дуб артизан, Білий глянець / Дуб сонома
Корпус: ДСП
Фасад: МДФ
Матрац та каркас: Замовляється окремо
Напрямні: Повного висунення
Підйомний механізм: Ні
Ніша для білизни: Ні
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип комплекту | модульний |
| Кількість предметів | 4 |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома, Білий, Коричневий, Дуб артезіан |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Склад комплекту | |
| Ліжко одноярусне | 1 шт. |
| Стіл письмовий | 1 шт. |
| Комод | 2 шт. |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | МДФ |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 2070 мм |
| Ширина ліжка | 950 мм |
| Висота ліжка | 980 мм |
| Довжина спального місця | 2000 мм |
| Ширина спального місця | 900 мм |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1280 мм |
| Глибина столу | 620 мм |
| Висота столу | 760 мм |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 600 мм |
| Глибина комода | 410 мм |
| Висота комода | 1070 мм |
| Комплектація ліжка | |
| Ортопедична основа (ламелі) | Ні |
| Матрац | Ні |
| Додаткові характеристики дитячого комплекту | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Світ Меблів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 157 ₴












