Ширина, см: 160
Глибина, см: 68
Висота, см: 210
Колір: Дуб артизан
Корпус: ДСП + Метал із порошковим напиленням чорною фарбою
Фасад: ДСП + Дзеркало
Напрямні: Повного висунення
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
Глибина, см: 68
Висота, см: 210
Колір: Дуб артизан
Корпус: ДСП + Метал із порошковим напиленням чорною фарбою
Фасад: ДСП + Дзеркало
Напрямні: Повного висунення
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Кількість розсувних дверей | 2 |
| Матеріал розсувної системи | метал |
| Декор фасаду | Дзеркало |
| Зовнішня кутова консоль | не передбачена |
| Декоративне підсвічування | не передбачена |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб артисан |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення шафи-купе | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Двері | ДСП ламінована, Дзеркало |
| Габаритні розміри шафи-купе | |
| Довжина шафи-купе | 1600 мм |
| Глибина шафи-купе | 680 мм |
| Висота шафи-купе | 2100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Світ Меблів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 925 ₴








