Комплектація вітальні:
- Шафа 2Д Ск: (ШхГхВ) 110х43х205 см
- Буфет кутовий: (ШхГхВ) 61х61х91 см
- Пенал Ск: (ШхГхВ) 71х43х203 см
- ТВ тумба: (ШхГхВ) 101х55х55 см
Колір: Сосна водевіль, Каштан
Корпус: ДСП
Фасад: МДФ + Скло
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип стінки (гірки) | модульна |
| Тип фасаду | прямий |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Каштан |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Склад стінки | |
| Вітрина | 2 шт. |
| Комод | 1 шт. |
| Секція під телевізор | Так |
| Секція для аудіо-відео апаратури | Так |
| Габаритні розміри стінки | |
| Довжина (ширина) стінки | 3420 мм |
| Глибина стінки | 600 мм |
| Висота стінки | 2050 мм |
| Матеріал виготовлення стінки | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | МДФ, скло |
| Розмір ніші під ТВ | |
| Ширина | 550 мм |
| Глибина | 550 мм |
| Висота | 1010 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Світ Меблів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 27 186 ₴












