Ціна за колір:
Антрацит/артизан - 6855 грн
Артвуд світлий/попелястий - 7394 грн
Морське дерево вінтаж/німфеа альба - 7313 грн
Глибина, см: 39
Висота, см: 209
Колір: Антрацит / Дуб артизан, Артвуд світлий / Попелястий, Німфея альба / Морське дерево вінтаж
Корпус: ДСП
Фасад: ДСП + Дзеркалоr> Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип передпокою | стандартна |
| Кількість предметів | 1 |
| Колір | Різні кольори |
| Колір (відтінок) меблів | Антрацит, Коричневий, Дуб артезіан, Білий, Сірий |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Склад комплекту | |
| Шафа для одягу | 1 шт. |
| Тумба для взуття | 1 шт. |
| Дзеркало | 1 шт. |
| Вішалка для одягу | Так |
| Відділення для головних уборів | Так |
| Підставка під парасолі (зонтовница) | Ні |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП, дзеркало |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри передпокою | |
| Довжина | 1210 мм |
| Глибина | 390 мм |
| Висота | 2090 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Світ Меблів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 709 ₴







