Ширина, см: 100
Глибина, см: 41
Висота, см: 216
Колір: Артвуд світлий / Антрацит
Направляючі: Роликові
Корпус: ДСП
Фасад: ДСП + Дзеркало
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
Глибина, см: 41
Висота, см: 216
Колір: Артвуд світлий / Антрацит
Направляючі: Роликові
Корпус: ДСП
Фасад: ДСП + Дзеркало
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип передпокою | стандартна |
| Кількість предметів | 1 |
| Колір | Різні кольори |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Антрацит |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Склад комплекту | |
| Тумба для взуття | 1 шт. |
| Дзеркало | 1 шт. |
| Вішалка для одягу | Так |
| Відділення для головних уборів | Так |
| Підставка під парасолі (зонтовница) | Ні |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП, дзеркало |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |
| Габаритні розміри передпокою | |
| Довжина | 1000 мм |
| Глибина | 410 мм |
| Висота | 2160 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Світ Меблів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 768 ₴





