Ширина, см: 195
Глибина, см: 86
Висота, см: 181
Спальне місце, см: 80х190
Колір: Білий глянець / Дуб крафт сірий, Льон / Дуб крафт сірий
Додатково: Матрац у комплект не входить
Корпус: ДСП
Фасад: МДФ
Підйомний механізм: Ні
Ніша для білизни: Ні
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
Глибина, см: 86
Висота, см: 181
Спальне місце, см: 80х190
Колір: Білий глянець / Дуб крафт сірий, Льон / Дуб крафт сірий
Додатково: Матрац у комплект не входить
Корпус: ДСП
Фасад: МДФ
Підйомний механізм: Ні
Ніша для білизни: Ні
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид ліжка | ліжко-горище |
| Кількість спальних місць | 1 |
| Матеріал виготовлення каркаса | ДСП ламінована |
| Матеріал виготовлення фасаду | МДФ |
| Наявність ніши для білизни | Ні |
| Розмір спального місця | 80х190 |
| Колір (відтінок) меблів | Бежевий, Коричневий, Білий |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Габаритні розміри дитячого ліжка | |
| Довжина дитячого ліжка | 195 см |
| Глибина дитячого ліжка | 86 см |
| Загальна висота дитячого ліжка | 181 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 190 см |
| Ширина спального місця | 80 см |
| Комплектація | |
| Матрац | Ні |
| Шафа для одягу | 1 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Світ Меблів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 407 ₴







