Ширина, см: 36
Глибина, см: 43
Висота, см: 72
Колір: Білий глянець / Дуб крафт сірий, Льон / Дуб крафт сірий
Корпус: ДСП
Фасад: МДФ
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
Глибина, см: 43
Висота, см: 72
Колір: Білий глянець / Дуб крафт сірий, Льон / Дуб крафт сірий
Корпус: ДСП
Фасад: МДФ
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип тумбочки | Стаціонарна |
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Бежевий, Коричневий |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Габаритні розміри тумбочки | |
| Ширина тумбочки | 360 мм |
| Глибина тумбочки | 430 мм |
| Висота тумбочки | 720 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | МДФ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Світ Меблів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 907 ₴






