Ширина, см: 109
Глибина, см: 27
Висота, см: 63
Колір: Білий глянець / Дуб крафт сірий, Льон / Дуб крафт сірий
Корпус: ДСП
Фасад: МДФ
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
Глибина, см: 27
Висота, см: 63
Колір: Білий глянець / Дуб крафт сірий, Льон / Дуб крафт сірий
Корпус: ДСП
Фасад: МДФ
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | надбудова для столу |
| Кількість ярусів (полиць) | 3 |
| Матеріал | ДСП |
| Колір (відтінок) меблів | Бежевий, Білий |
| Довжина | 1090 мм |
| Ширина | 270 мм |
| Висота | 630 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення полиці | настільна |
| Наявність дверцят | Так |
| Кількість дверцят | 2 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Світ Меблів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 772 ₴






